Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Złoty Bank


Santander Bank Polska został nagrodzony tytułem „Złoty Bank” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w badaniu Obserwatorium.biz i Kantar Polska na zlecenie Bankier.pl i Pulsu Biznesu. Konto Jakie Chcę i kredyt gotówkowy zostały uznane za najlepsze na rynku przez jury w konkursie „Złoty Bankier”.


W badaniu wielokanałowej jakości obsługi realizowanym na zlecenie Bankier.pl i Pulsu Biznesu, Santander Bank Polska zdobył tytuł „Złoty Bank”. Bank był oceniany w sześciu aspektach: rozmowa na infolinii, rozmowa za pośrednictwem komunikatorów, wizyty w oddziałach, otwarcie konta online, ergonomia serwisu bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

‒ Cieszymy się z tego prestiżowego wyróżnienia, wykonaliśmy ogromną pracę nad poprawą jakości obsługi i nasze wysiłki zostały docenione. Mamy jeszcze wiele do zrobienia, ale nie ustajemy w dążeniach do tego, aby klienci mieli jak najlepsze doświadczenia ze współpracy z nami. Chcemy być najlepszym bankiem, pozytywnie zaskakiwać swoich stałych i lojalnych klientów i być pierwszym wyborem dla tych, którzy chcą bankować po swojemu
– powiedział Michał Gajewski, prezes zarządu Santander Bank Polska.

W tym samym badaniu za najlepsze na rynku konto osobiste uznano Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska. To rachunek płatniczy wraz z kartą Dopasowaną, który pozwala dostosować funkcje do aktualnych potrzeb użytkownika. Jest prowadzone bezpłatnie, bank nie pobiera opłat za przelewy ekspresowe, ponadto zwraca 1% za wydatki na prąd, gaz, Internet, TV, telefon.

Santander Bank Polska zdobył także pierwsze miejsce w kategorii Kredyt gotówkowy.

Konkurs „Złoty Bankier” jest realizowany przez Obserwatorium.biz i Kantar Polska dla Pulsu Biznesu i Bankier.pl, to już 10 edycja. Banki oceniane są w procesie badania mistery shopping, weryfikacja dotyczy zarówno sieci placówek, jak i kanałów zdalnych. Ponadto ocenie jury poddawana jest także oferta banku, a Internauci wybierają najlepszy bank w kategorii social media, najlepsza reklama i działalność CSR.Źródło: Santander Bank Polska SA - drugi pod względem wielkości aktywów bank w Polsce, który oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.


dodano: 2019-04-15 05:31:26