Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wydarzenie o przyszłości cyfrowej gospodarki


W dniach 21-22 maja br. odbędzie się w Krakowie największe i najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej - IMPACT 2019, gdzie poznamy przyszłość cyfrowej gospodarki z perspektywy biznesu, środowiska naukowego, start-upów i przedstawicieli administracji publicznej.  To ponad 250 speakerów na 4 scenach, 6000 uczestników, 9 wydarzeń towarzyszących i 8 ścieżek tematycznych.


IMPACT 2019 to również Cracow Tech Week – największe święto talentów i technologii jutra w regionie CEE! Cracow Tech Week jest częścią czwartej edycji Impact’19. To szansa na bezpośrednie dotarcie do ponad 6000 uczestników – liderów podejmujących decyzje o tym, jak będzie wyglądał świat jutra.To miejsce, gdzie w dniach 20-23 maja br. najbardziej światłe umysły –  myślący przyszłościowo przedstawiciele start-upów, środowiska akademickiego oraz czołowych instytucji prywatnych i publicznych będą wymieniać się pomysłami i inspiracjami. Tu powstaną idee, które ukształtują przyszłość.

To nowoczesna przestrzeń, gdzie spotkają się przedstawiciele biznesu z wielu branż związanych z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, wybitni naukowcy, dynamicznie rozwijające się start-upy, instytucje publiczne – osoby posiadające zróżnicowane umiejętności i odmienne perspektywy.

To różnorodne aktywności odbywające się w Krakowie na terenie „Forum Wydarzeń” oraz w lokalizacjach wybranych przez współgospodarzy.
  • 2 otwarte sceny - do prezentacji start-upów, najlepszych pomysłów, raportów, a także pogłębionej dyskusji na najwazżniejsze tematy.
  • 2 sceny warsztatowe - na których odbędą się warsztaty poświęcone najnowszym trendom w nauce i gospodarce.
  • SciTech City - strefa ekspozycyjna, gdzie prezentowane będą najciekawsze technologie i innowacyjne rozwiązania.
  • Wydarzenia u współgospodarzy - czyli co zaplanowali podczas Cracow Tech Week krakowscy start-upowcy, uczelnie i nowoczesne firmy.
To najnowsze innowacje z dziedzin, które mają istotny wpływ na przyszłość: sztuczna inteligencja, fintech, inteligentna mobilność, biomedycyna, digital health, digital industry, GovTech, clean energy oraz wiele innych.

To przełomowe rozwiązania nad którymi pracują instytucje oraz osoby na co dzień zaangażowane w proces tworzenia przełomowych technologii: naukowcy, instytucje badawcze, start-upy, ugruntowane firmy, których strategie biznesowe oparte są na ciągłych innowacjach.


Źródło: Impact


dodano: 2019-05-16 07:25:39