Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wybierz Polskę!

29 czerwca 2018 roku na sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska", zorganizowana przez Fundację GPW w ramach programu "Go4Poland - wybierz Polskę". To już trzecia edycja programu zachęcającego młodych ludzi studiujących za granicą do powrotu do Polski po zakończeniu edukacji i podjęciu pracy w naszym kraju.W programie mogą wziąć udział polscy studenci i absolwenci zagranicznych uczelni z całego świata, w tym studenci biorący udział w wymianach studenckich na uczelniach zagranicznych i polscy studenci wywodzący się z Polonii.

„Go4Poland – Wybierz Polskę!” ma ułatwić studentom nawiązanie kontaktu z partnerami projektu, którzy wybranym laureatom zaoferują płatne staże w Polsce. Praktyki zawodowe pomagają poszerzyć wiedzę teoretyczną, zdobytą w trakcie zagranicznych studiów, o nowe doświadczenia i umiejętności. Ułatwia to płynne przejście z rynku edukacji na rynek pracy.

Konferencja „Twoja kariera – kierunek Polska” jest spotkaniem podsumowującym cykl spotkań odbywających się w ramach programu.

Honorowy patronat nad konferencją objęły Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.


Źródło: GPW


dodano: 2018-07-03 06:16:08