Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wyłoniono laureatów niezależnej kreacji

23 listopada 2017 r. odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie niezależnej kreacji Kreatura 2017. W tym roku zgłoszono 132 projekty, spośród których do nagród nominowano 60 prac. Ostatecznie jury konkursowe pod przewodnictwem Jacka Jurka, dyrektora kreatywnego agencji Just, przyznało 17 nagród głównych i 38 wyróżnień.

Wśród zwycięskich kreacji największą grupę stanowiły projekty zrealizowane dla marek z branży piwnej. Kreaturami nagrodzono pięć kampanii z tego sektora, z czego trzy zostały przygotowane dla marek Specjal i Królewskie należących do Grupy Żywiec SA. Uznanie jury w kategorii sektor bankowy zdobyły projekty zrealizowane dla Credit Agricole, ING Banku Śląskiego i PKO Banku Polskiego, z kolei w sektorze FMCG – The Lorenz Bahlsen Snack-World, Hochland Polska i Żywca Zdrój. Jury zdecydowało również o przyznaniu nagrody specjalnej za pracę "Porter Podbity Śliwką" zrealizowaną przez DBA Box Office dla Browaru Jabłonowo.

Konkurs niezależnej kreacji Kreatura jest organizowany od 1996 r. przez „Media & Marketing Polska” wydawany przez VFP Communications. Wręczenie statuetek odbyło się w warszawskim Pin-Up Studio.


Źródło: Media & Marketing Polska


dodano: 2017-11-30 07:13:40