Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Warsztaty z komercjalizacji rozwiązań naukowych w projektach badawczych

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej zaprasza obecnych beneficjentów działania 4.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój do udziału w warsztatach „Komercjalizacja rozwiązań naukowych w projektach badawczych”. Warsztaty adresowane są do osób zaangażowanych we wdrażanie, komercjalizację bądź strategię komercjalizacji wyników projektów TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facility, TEAM-TECH Core Facility PLUS, FIRST TEAM, HOMING, POWROTY.

FNP zaprasza kierowników projektów lub osoby przez nich wskazane.

Warsztaty odbędą się 17 października i 14 listopada w siedzibie FNP, ul. I. Krasickiego 20/22 w Warszawie i będą prowadzone w języku polskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dojazd na spotkanie i ewentualny nocleg uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

Rejestracji na warsztaty można dokonać poprzez formularz rejestracyjny. UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji o warsztatach udziela p. Agnieszka Kossakowska, e-mail: agnieszka.kossakowska@fnp.org.pl, tel. 22 311 84 27  oraz dr Marta Wachowicz, e-mail: marta.wachowicz@fnp.org.pl, tel.: 22 311 84 55.


Źródło: Fundacja na rzecz Nauki Polskiej


dodano: 2019-10-01 07:03:06