Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Ubezpieczenie zdrowotne z pomocą prawnąForma grupowa ubezpieczenia, wybierana przez pracodawców jest bardzo popularnym uzupełnieniem systemu motywacyjnego w firmie oraz formą wyróżnienia i docenienia pracownika. Chcąc zapewnić pracownikom pełną ochronę warto sięgnąć po najnowsze ubezpieczenie zdrowotne od INTER z opcją dodatkowej pomocy prawnej w pakiecie – INTER Doktor LEX.Opieka medyczna i prawna w Polsce

Zdrowie jest jednym z najcenniejszych dóbr jakie posiadamy, dlatego należy o nie dbać. Nie zawsze jednak mamy możliwość uzyskać szybką i komfortową poradę medyczną wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Zgodnie z raportem Euro Health Consumer Index 2017 (EHCI)  Polska znalazła się na 6. miejscu od końca wśród 35 badanych krajów pod względem oceny wydajności opieki zdrowotnej. Mimo, że ubezpieczenie zdrowotne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia zapewnia szeroki zakres świadczeń zdrowotnych, to jednak z ich dostępnością bywa bardzo różnie. Czasem trzeba poczekać kilka dni, ale są też sytuacje, w których okres ten wydłuża się do wielu miesięcy. Badania pokazują także, że co 5 Polak potrzebuje pomocy prawnej kilka razy w roku, jednak niespełna 10% z nich decyduje się na pomoc profesjonalnego pełnomocnika.

Te dwa aspekty – dostęp do lekarza i prawnika – odgrywają olbrzymią rolę w życiu każdego człowieka. Dostrzegają to także pracodawcy budując pakiet benefitów dla swoich pracowników. Dla nich właśnie INTER przygotował specjalne ubezpieczenie zdrowotne połączone z pomocą prawną. Jest to unikatowe rozwiązanie na polskim rynku – lekarz i prawnik w jednym pakiecie.

Ubezpieczenie zdrowotne – to zysk dla pracodawcy i dla pracownika

INTER Doktor LEX to nowe ubezpieczenie zdrowotne, w ramach którego ubezpieczony pracownik otrzymuje dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz profesjonalnych porad prawnych pozwalających na rozwiązanie wielu stresogennych sytuacji. Pomoc prawna w ramach INTER Doktor Lex zapewnia całodobową, profesjonalną opiekę prawną realizowaną przez adwokatów, radców prawnych i prawników. Usługa realizowana jest w każdej sytuacji i o każdej porze, w formie telefonicznej, mailowej lub wideo konferencji. Ubezpieczony ma także możliwość uzyskania pisemnych opinii prawnych, wzorów pism i umów.


Źródło: Inter


dodano: 2019-01-18 07:03:23