Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Szansa dla firm meblarskich


Szansa na prezentację polskich mebli na największych targach meblarskich w Europie
– IMM w Kolonii. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w stoisku  wystawienniczym polskich producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA organizuje stoisko wystawiennicze na targach IMM w Kolonii, w formie wyspy o powierzchni 75m2 zlokalizowane w hali 4.1 kompleksu Koelnmesse, pod roboczym szyldem DESIGNED in POLAND z możliwością indywidualnej prezentacji oferty polskich firm z branży meblarskiej. Do udziału w stoisku zapraszamy polskie firmy, producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego. Chcemy pokazać przykłady polskich mebli użytkowych o unikalnym wzornictwie, funkcjonalności, jakości.


Prezentacja oferty Przedsiębiorcy w ramach stoiska DESIGNED in POLAND jest możliwa pod warunkiem wynajęcia powierzchni wystawienniczej. PAIH S.A. oferuje możliwość wynajęcia min. powierzchni 5 m2 (lub wielokrotności tego metrażu) na stoisku o całkowitej powierzchni 75 m2, na której wystawca może umieścić jeden lub jeśli pozwolą na to wymiary kilka produktów oraz własne materiały promocyjne.Szczegółowe informacje nt. targów IMM COLOGNE 2019: http://www.imm-cologne.com/

Źródło: PAIH


dodano: 2018-11-21 06:59:38