Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Rusza konkurs o Laur Innowacyjności 2017

Rusza tegoroczna edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne “Laur Innowacyjności 2017”. Jego organizatorem jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, a wykonawcą Zespół Usług Technicznych Rady Stołecznej NOT. Celem Konkursu jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług.

Ideą przyświecającą temu wydarzeniu jest przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
które w założeniu mają przyczynić się do rozwoju gospodarczego Polski.Udział w Konkursie mogą zgłaszać firmy polskie i zarejestrowane w Polsce firmy zagraniczne oraz podmioty gospodarcze i osoby fizyczne z Polski i krajów, których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.Kandydaci zgłaszają swój udział w jednej z spośród 13 kategorii: budownictwo, energetyka, transport, komunikacja, informatyka, mechanika, maszyny i urządzenia, telekomunikacja, gospodarka wodna, przemysł spożywczy, farmaceutyczny, rolnictwo, leśnictwo, technika wojskowa.Pierwszy termin zgłoszenia mija 31 sierpnia, a drugi 15 października. 
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 14 listopada podczas uroczystej gali w Warszawskim Domu Technika NOT.


Źródło: NOT


dodano: 2017-07-18 06:35:43