Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Przemijanie jest prawem natury
Od redaktora: Nawet długowieczni przemijają, ale co ważne zostawiają po sobie dokonania, których wartość staje się rozczynem nowych działań i wyzwaniem dla innych. Dlatego to wszystko, co do tej pory ukazało się na portalu, pozostaje i będzie dostępne on-line.
 


Na łamach pisma znajdowały odbicie spektakularne zjawiska w polskim życiu gospodarczym oraz ludzie tworzący te zjawiska, ich firmy, ich nieprzeciętne działania i wyjątkowe osiągnięcia. Wśród nich byli także laureaci Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, którą w 1998 roku ustanowił Prezydent Aleksander Kwaśniewski. Pragnęliśmy bowiem tych ludzi i te zjawiska wyróżniać i promować. Pragnęliśmy tworzyć sprzyjający grunt pod nowe wyzwania i korzystne między nimi relacje i związki. Tak było w wersji drukowanej. Od kwietnia 2012 roku postanowiliśmy poszerzyć krąg naszych Czytelników i udostępnić część ogłaszanych drukiem materiałów w wersji online. W ten sposób zdecydowanie zwiększyliśmy i przyspieszyliśmy oddziaływanie naszych publikacji. A po rezygnacji przez Lecha Kaczyńskiego przyznawania Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP podjęliśmy decyzję o ustanowieniu gospodarczej Nagrody Prestiżu pod nazwą RENOMA ROKU.

Przez wyróżnianie Nagrodą Prestiżu RENOMA ROKU mogliśmy bardziej efektywnie promować ludzi, firmy i produkty, których reputacja zyskała najwyższe uznanie i oceny otoczenia społeczno-gospodarczego, mogliśmy wspólnie tworzyć jasne pole dla ich przyszłych działań. W oparciu o takie wartości wyróżnionych, jak: wiarygodność, niezawodność, zaufanie i odpowiedzialność wspólnie budowaliśmy prestiż i renomę dokonań nagrodzonych. Dzięki mobilności i szerokiemu zasięgowi Internetu pozwoliło to nam przyznawane nagrody i osiągnięcia laureatów szeroko propagować.

Jerzy Byra / Redaktor Naczelnydodano: 2023-04-02 21:41:12