Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Przedwiośnie z Funduszami Europejskimi

Warto zrobić porządki, zweryfikować plany i z nową energią, przy pomocy Funduszy Europejskich, ruszyć do działania. W marcu szansę na pozyskanie pieniędzy unijnych mają szczególnie przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego i instytucje szkoleniowe. Zaczyna się 16 konkursów z programów krajowych, natomiast w programach regionalnych nabór będzie prowadzony do 61 konkursów, w tym w 31 nowych.

Dofinansowanie z Funduszy można otrzymać m.in. na: badania i rozwój, edukację, ochronę środowiska oraz projekty z zakresu transportu. Jak zwykle, oferta jest bardzo szeroka, więc warto ją sprawdzić.

Propozycja obejmuje łącznie 100 konkursów, w tym: 32 z programów ogólnopolskich, 61 z programów regionalnych i  7 z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

Z bieżącymi konkursami i prezentacjami wybranych można się zapoznać na stronie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

To tylko wybrane przykłady konkursów. Szczegółowe informacje o wszystkich trwających naborach znajdują się pod poniższymi linkami:      
Te dane dostępne są również na Portalu Funduszy Europejskich, w zakładce „Zobacz ogłoszenia o naborach wniosków”. W znalezieniu oferty odpowiedniej dla określonych potrzeb pomoże także Wyszukiwarka Dotacji.

Po dodatkowe informacje można się również udać, zadzwonić lub wysłać maila bezpośrednio do instytucji  organizującej konkurs lub Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Tam pracownicy i konsultanci udzielają bezpłatnych informacji.


Źródło: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju


dodano: 2019-03-11 06:45:49