Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nowoczesne zarządzanie informacją

Kierowanie przedsiębiorstwem jest procesem niezwykle złożonym. Wpływa na nie wiele różnorodnych czynników, których synergia przekłada się na rozwój biznesu. Aby zoptymalizować funkcjonowanie firmy, wykorzystuje się szereg narzędzi, w tym także dedykowaną infrastrukturę IT, która w istotny sposób wpływa na jakość i szybkość przeprowadzania wielu procesów biznesowych. Jedną z platform tego typu jest M-Files, którą w ramach najbardziej efektywnych rozwiązań dla Klientów wdraża Iron Mountain – globalny lider w zarządzaniu informacją.Wszystkie procesy biznesowe w jednym miejscu

M-Files to platforma z segmentu BPM, oferująca szereg udogodnień w codziennej pracy przedsiębiorstw z każdej branży. Umożliwia szybki dostęp do danych, informacji czy dokumentów oraz pozwala na kontrolę przepływu zadań i pracy. Natomiast za pomocą dedykowanej aplikacji – M-Files oferuje pełne wsparcie mobilne. Jedną z głównych funkcjonalności platformy jest również możliwość zintegrowania jej z infrastrukturą informatyczną oraz rozwiązaniami, z których korzysta już klient.

Działanie M-Files polega na efektywnym organizowaniu informacji i dokumentów, dzięki czemu można bardzo łatwo do nich dotrzeć. Program wspiera dowolne procesy biznesowe, np. zarządzanie kontraktami, umowami, fakturami, dokumentami HR-owymi, a także pomaga w nadzorowaniu wniosków urlopowych czy wydatków delegacyjnych. Rozwiązaniem wyróżniającym M-Files jest sposób przechowywania treści – zamiast tradycyjnego organizowania według miejsca przechowywania (np. rozwiązania opartego na folderach, które znamy z codziennej pracy), oprogramowanie tworzy zespół tzw. metadanych, według których treści segregowane są w oparciu o ich zawartość, co zdecydowanie ułatwia wyszukiwanie.

– Dołączenie tego rozwiązania do portfolio oferowanych przez Iron Mountain usług sprawia, iż jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe, nowoczesne i maksymalnie spersonalizowane narzędzia do zarządzania wszelkimi procesami biznesowymi naszych klientów, niezależnie od typu biznesu, jaki prowadzą. Podobnie jak w przypadku partnerstwa z Google, które za oceanem przyniosło nam tytuł Technologicznego Partnera Roku 2018, tak i w tej współpracy widzimy gigantyczny potencjał. Według naszych szacunków współpraca z M-files może o 30% usprawnić wybrane procesy naszych klientów, co wiąże się z oszczędnością czasu, ale też kosztów, czyli najważniejszą korzyścią dla przedsiębiorstwa – mówi Sylwia Pyśkiewicz, Prezes Iron Mountain Polska.

Maksymalizacja zysków klientów

Zarządzanie procesami biznesowymi to fundament funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Postępujący rozwój technologiczny daje nam do ręki zaawansowane narzędzia IT, które będą stanowiły zauważalne wsparcie w codziennej pracy. Jednym z nich jest platforma M-Files, z której funkcjonalności mogą już korzystać klienci Iron Mountain.

Źródło: Iron Mountain Polska - firma specjalizuje się w zarządzaniu informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów.


dodano: 2019-07-03 06:49:36