Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nominowani do Nagrody Prestiżu RENOMA ROKU 2013

Kategoria: PRZEDSIEBIORCA


ROBERT DZIUBEŁA
– Prezes Przedsiębiorstwa Wielobranżowego DEFRO, Ruda Strawczyńska

DEFRO to największy w Polsce i tej części Europy producent urządzeń grzewczych na paliwa stałe: kotły linii lux i standard oraz urządzeń budowlanych – betoniarek o zróżnicowanych parametrach i szerokim asortymencie. Właściciel firmy podkreśla, że punktem wyjścia i celem działań firmy jest projektowanie i dostarczanie urządzeń, które w połączeniu z nowoczesną technologią poprawią znacząco jakość życia ludzi i ich potrzeb. Produkowane przez firmę urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty oraz znak CE. Firma zatrudnia około 500 osób i stałe współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami oraz dostawcami materiałów, którzy zapewniają terminowość i wysoką jakość dostarczonych materiałów.


LAURA HOŁOWACZ
– Prezes Zarządu CSL Internationale Spedition Sp. z o.o., Szczecin

Mała spółka z rozmachem, którą od 16 lat kieruje silną reką Laura Hołowacz, założycielka i zarazem prezeska. Firma posiada własną agencje celną, transportuje, magazynuje, ubezpiecza i konfekcjonuje. Spółka oferuje kompleksową obsługę spedycyjną w eksporcie, imporcie, tranzycie, drogą morską, lądową i powietrzną. Współpracuje ze spedytorami w wielu państwach i w głównych portach na całym Świecie. Swoje oddziały wraz z agencjami celnymi ma w Świnoujściu, Gdyni i Gdańsku. Ale zdaniem szefowej, największym atutem firmy jest doskonale wykształcona i pracująca na najwyższym poziomie zawodowym młoda kadra. Sześć osób legitymuje się certyfikatami międzynarodowego stowarzyszenia spedytorów.


ROMAN RAK
– Właściciel ROZTOCZA Zakładu Produkcyjno-Usługowego i WSK Tomaszów Lubelski

Firma Roztocze działa na polskim i europejskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w  produkcji zamków, zawiasów, zacisków, systemów zamykania i akcesorii wyposażenia rozdzielnic elektrycznych. Jest największym w Polsce i czołowym w Europie producentem zamknięć przemysłowych używanych w energetyce, telekomunikacji, klimatyzacji, wentylacji oraz motoryzacji. Natomiast w WSK produkuje części lotnicze dla potentatów przemysłu lotniczego. Firmy Romana Raka, zatrudniają razem 600 osób i w dużej mierze sprzedają swoje wyroby w 60 proc. poza granice kraju. Ale najbardziej dumny jest z hasła: Praca dla inżynierów – w Tomaszowie Lubelskim”. Ściągnął do swojego zakładu wszystkich inżynierów z okolicy.dodano: 2014-03-12 11:43:35