Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nominowani do Nagrody Prestiżu RENOMA ROKU 2013

Kategoria: FIRMA


Grupa Colian – Prezes: Jan Kolański, Opatów k. Kalisza


Colian to organizacja, która spełnia najsmaczniejsze marzenia konsumentów na produkty spożywcze najwyższej jakości. W skład grupy kapitałowej Colian SA wchodzą spółki: Jutrzenka Colian, Colian Logistic i FC Solidarność. Działalność firm skupia się na produkcji i dystrybucji artykułów spożywczych, w obrębie trzech strategicznych dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przyprawy i bakalie) oraz napojów. Na jej portfolio składają się znane, lubiane marki: Goplana, Grześki,  Jutrzenka, Hellena, Śliwka Nałęczowska w czekoladzie oraz Złoty Orzech. Produkty Grupy są dostępne w blisko 50 krajach świata.


Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie
Prezes: Tadeusz Badach, Krasnystaw

OSM Krasnystaw to nowoczesna firma o stuletniej tradycji – została założona w 1913 roku. Współpracuje z ponad trzystoma dystrybutorami produktów nabiałowych z całej Polski. Odbiera mleko od ponad 3200 dostawców ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego, zatrudnia blisko 600 pracowników, przetwarza rocznie 160 mln litrów mleka i nieustannie inwestuje w swój rozwój. Nowoczesne rozwiązania i technologie, mają za zadanie udoskonalić wyroby, ponad 70 rodzajów i zapewnić ich najwyższą jakość. Pod względem produkcji i jakości swoich wyrobów, mieści się w pierwszej dziesiątce w kraju.


Optiguard Sp. z o.o.
Prezes: Romuald Gierszal, Toruń

Spółka od lat prezentuje nowatorskie i kompleksowe podejście do zagadnień związanych z eliminowaniem strat. Firma Optiguard specjalizuje się w elektronicznych systemach zabezpieczeń antykradzieżowych dla placówek handlowych. W ofercie firmy znajdują się alarmy sklepowe, liczniki klientów, bramki antykradzieżowe we wszystkich dostępnych technologiach oraz systemy RFID. Spółka wdraża też autorskie rozwiązania softwarowe, które rozbudowują systemy zabezpieczeń w dodatkowe funkcjonalności. Tym samym z producenta branży zabezpieczeń antykradzieżowych ewoluowała w kierunku integratora rozwiązań elektronicznych.dodano: 2014-03-12 11:41:26