Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Najlepszy serwis relacji inwestorskich

EGB Investments S.A. zdobyła pierwszą nagrodę za najlepszą stronę internetową w piątej edycji konkursu Złota Strona Emitenta w kategorii spółek notowanych na rynku NewConnect. Plebiscyt, którego rozstrzygnięcie odbyło się 12 czerwca, zorganizowało Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.
 
     Do konkursu przystąpiło 749 Spółek, z czego Kapituła Programu w drugim etapie wyłoniła 15 – po 3 z każdej z 5 kategorii konkursowych.
     EGB Investments S.A. realizując Zasady Dobrych Praktyk określone przez GPW, prowadzi stronę korporacyjną  HYPERLINK "http://www.egb.pl" www.egb.pl oraz zakładkę „relacje inwestorskie”. W serwisie na bieżąco  aktualizowane i prezentowane są m.in. informacje na temat działalności spółki, jej plany strategiczne, dane finansowe i bieżące notowania. Inwestorzy w łatwy sposób mogą na niej znaleźć wszystkie aktualne raporty, dokumenty korporacyjne oraz dane do kontaktu z emitentem.

     Jury programu oceniło serwis EGB Investments S.A. jako dynamiczną stronę, o bardzo przejrzystym układzie, zawierającą wszystkie potrzebne informacje, bogato ilustrowane zdjęciami i grafiką.


     Organizatorem konkursu Złota Strona Emitenta jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Jest to organizacja działająca od 1993 roku, zrzeszająca 265 spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz alternatywnym rynku NewConnect. Celem Stowarzyszenia jest udzielanie wsparcia spółkom w aspekcie informacyjnym, edukacyjnym oraz prawnym.

dodano: 2012-06-13 13:36:47