Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Najlepsze firmy budowlane roku 2015

Podczas uroczystej gali, zorganizowanej przez miesięcznik Builder, która odbyła się 18 lutego br. w Warszawie już po raz trzynasty wręczono nagrody najlepszym firmom budowlanym. Wyróżnienia otrzymały firmy wykonawcze, dostawcze oraz ich przedstawiciele. Redakcja i Rada Programowa doceniła firmy, które wyróżniają się na rynku skutecznym zarządzaniem, dobrymi wynikami, innowacyjnością proponowanych rozwiązań oraz rzetelnością i stabilnością. Wśród laureatów znalazła się  firma FAKRO, która przez 25 lat istnienia ugruntowała swoją pozycję na krajowym 
i globalnym rynku.

FAKRO, światowy wicelider w branży okien dachowych oraz główny producent schodów strychowych, otrzymało zaszczytny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2015.

Laureatem 
w kategorii Osobowość Branży został Ryszard Florek – Prezes i Współzałożyciel FAKRO. Kapituła konkursowa doceniła jego efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie inicjatyw istotnych dla rozwoju branży. Ryszard Florek angażuje się również w rozwój polskiej gospodarki. Jest pomysłodawcą Fundacji Pomyśl o Przyszłości, której celem jest propagowanie wiedzy na temat mechanizmów gospodarki wolnorynkowej poprzez budowanie kapitału społecznego.


Źródło: Materiały prasowe


dodano: 2016-02-23 10:27:39