Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Najbardziej Pożądani Pracodawcy

Antal rozpoczyna ósmą edycję badania „Najbardziej Pożądani Pracodawcy”. To w Polsce konkurs, w którym specjaliści i menedżerowie sami decydują, które instytucje są najlepszymi pracodawcami w poszczególnych branżach i jakimi silnymi stronami odróżniają się od konkurencji. W ubiegłym roku w 16 branżach zostało wyróżnionych aż 71 marek.

– Pożądany pracodawca to taki, u którego chcę pracować, który daje mi to, czego oczekuję, a czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja, który dba o mój dobrostan holistycznie. Tak chciałaby być definiowana chyba każda firma przez pracowników. O tym, która rzeczywiście będzie mogła się posługiwać tym opisem, zdecydują w naszym badaniu sami specjaliści i menedżerowie jako osoby doświadczone i znające rynek. Ale uzyskanie tego tytułu to jedno, a utrzymanie go to drugie. W ubiegłym roku na 71 wyróżnionych marek, tylko połowę stanowili wcześniejsi laureaci. A jak będzie w tym roku? Zobaczymy już za kilka miesięcy – mówi Artur Skiba, prezes zarządu Antal.

Jak zagłosować?


Specjaliści i menedżerowie mogą oddać swój wypełniając krótką ankietę online – udzielenie odpowiedzi zajmie kilka minut. Badanie jest anonimowe, a na podstawie wyników zostanie stworzony ranking najlepszych pracodawców dla doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach. W podziękowaniu za wypełnienie kwestionariusza, wszyscy ankietowani otrzymają pełny raport  z wynikami. Link do badania na stronie internetowej Antal.

Najbardziej Pożądany Pracodawca w liczbach

W ubiegłorocznej edycji badania „Najbardziej Pożądani Pracodawcy” wzięło udział ponad 3300 specjalistów i menedżerów z całej Polski. Dzięki ich zaangażowaniu zostało wyróżnionych aż 71 firm działających w 16 branżach. Raport z badania wraz z branżowym rankingiem z 2017 roku dostępny jest pod adresem:  https://antal.pl/trendy/raporty-rynku-pracy/18-najbardziej-pozadani-pracodawcy-w-opinii-specjalistow-i-menedzerow-3.Źródło: Antal – firma rekrutuje specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR, w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji.


dodano: 2018-01-25 07:10:27