Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Laureaci Nagrody Prestiżu RENOMA ROKU 2015


Żeby działanie miało sens, jeszcze i to - potrzeba uznania drugiego człowieka

Nagrody Prestiżu RENOMA ROKU przyznawane są w czterech głównych kategoriach: 1. Przedsiębiorca, 2. Firma, 3. Produkt, 4. Wynalazca oraz specjalnej 5. Polityk. Wyboru laureatów w czterech głównych kategoriach dokonała Kapituła Nagrody, a wyboru laureata w kategorii specjalnej Polityk, spośród kandydatów nominowanych przez Kapitułę, dokonali internauci w głosowaniu na portalu www.prestiz.info.pl. Zwycięzcą został nominowany, który uzyskał największą liczbę głosów.


Laureaci głównych kategorii:

W kategorii PRZEDSIĘBIORCA zwycięzcą został EDWARD BĄK, Prezes Zarządu Edbak Sp. z o.o., Piotrowice k. Lublina.

W kategorii FIRMA laureatem została spółka BIN Sp. z o.o., zarządzana przez prezesa Jana Krzemińskiego z Aleksandrowa Kujawskiego.


W kategorii PRODUKT zwycięzcą został Ekran LEIA DISPLAY SYSTEM firmy ION Concept Sp. z o.o. z Warszawy.


W kategorii WYNALAZCA, ze względu na nieporównywalne opracowania, laureatami zostali trzej nominowani wynalazcy:
  • KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI z firmy K&K z Tomaszowa Mazowieckiego – za wiertarkę ATUT,
  • dr inż. BARBARA OSTROWSKA z Zespołem ze spółki MaterialsCare przy Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej – za opracowanie technologii i komercjalizację wynalazku bioimplant odtwarzającego ubytek tkanki kostnej oraz
  • STANISŁAW SZCZEPANIAK z Zespołem z Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX, Kielce – za opracowanie technologii monojowej suplementów diety i kosmetyków.
W kategorii PRODUKT zwycięzcą został Ekran LEIA DISPLAY SYSTEM firmy ION Concept Sp. z o.o. z Warszawy.

Laureatami Brylantów zostali:


W kategorii Przedsiębiorca, Pierwszy Brylant otrzymała LAURA HOŁOWACZ, Prezes Zarządu CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. w Szczecinie.

W kategorii Firma, Pierwszy Brylant otrzymała firma EDBAK Sp. z o.o. z Piotrowic k. Lublina.

W kategorii Produkt, Drugi Brylant otrzymał robot PIAP FENIX, skonstruowany przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie.


W kategorii specjalnej POLITYK, spośród 3 nominowanych przez Kapitułę polityków w plebiscycie internetowym przeprowadzonym przez „Prestiż” zdecydowanie zwyciężyła ELŻBIETA A. POLAK - Marszałek Województwa Lubuskiego.

dodano: 2016-06-04 08:50:14