Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Konkurs na upominek promujący polską gospodarkę


Ministerstwo Gospodarki ogłasza konkurs na projekt upominku promującego polską gospodarkę i wykorzystującego identyfikację wizualną Marki Polskiej Gospodarki. Do wygrania jest 15 tys. zł. Gotowe projekty można zgłaszać do 30 kwietnia 2013 r.


Projekt powinien być tematycznie związany z gospodarką i posiadać funkcję promocyjną oraz użytkową. Nagrodzony upominek będzie wykorzystywany w działaniach wyróżniających polską gospodarkę w kraju i na świecie.

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów polskich uczelni (do dwóch lat po ukończeniu szkoły), w szczególności z wydziałów wzornictwa, form przemysłowych, projektowania itp.

Za najlepsze projekty Komisja Konkursowa przyzna nagrody: 15 tys. zł dla laureata I nagrody i kolejno 10 i 7 tys. zł za II i III miejsce.

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się w Berlinie w dniach 5-9 czerwca 2013 r., podczas DMY 2013 International Design Festival, w trakcie którego odbędzie się Polish Design Focus, współorganizowany przez Ministerstwo Gospodarki.

W przypadku wyłonienia szczególnie udanego projektu, MG planuje jego zamówienie i wyprodukowanie, a następnie dystrybucję w trakcie wydarzeń promocyjnych w kraju i za granicą.

Termin składania dokumentacji konkursowej upływa 30 kwietnia 2013 r.

Szczegółowe informacje, w tym dokumentacja konkursowa oraz terminarz znajdują się na stronie Ministerstwa Gospodarki:
http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Marka+Polskiej+Gospodark/Konkursdodano: 2013-03-28 12:31:08