Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Komputery przemysłowe do zastosowań w zakładach

Po niedawnym wprowadzeniu komputerów Rhino II™ 10” i 12” do montażu w pojazdach (VMC), wyznaczających nowe standardy odporności na uszkodzenia podczas pracy w magazynie, Datalogic poszerza teraz ofertę komputerów przemysłowych do zastosowań w zakładach. Modele SH15 Blackline i SH21 Blackline to komputery przemysłowe z ekranem dotykowym oraz jako rozwiązanie, gdy wymagane jest zastosowanie wytrzymałych i szczelnych urządzeń.Komputery SH15 i SH21 Blackline posiadają wszystkie funkcje w zakresie wytrzymałości obecne już w Rhino II VMC: szczelna konstrukcja przetestowana pod kątem IP65/IP67, pojemnościowy ekran dotykowy
z trzymilimetrowym szkłem przeciwodblaskowym i doskonałe możliwości roamingu Wi-Fi. Jako wartość dodana, komputery Blackline mają smukłą i lekką obudowę oraz są wyposażone w energooszczędny czterordzeniowy procesor Intel® Core lub wydajne procesory Intel® Core i5. Komputer SH15 Blackline posiada wbudowany zasilacz 12-48 VDC lub 110/230 VAC, natomiast komputer SH21 Blackline, przeznaczony głównie do montażu stacjonarnego , jest wyposażony w wysokowydajny zasilacz 110/230 VAC.


Źródło: Datalogic - światowy lider w dziedzinie automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiarów i bezpieczeństwa, systemów RFID i systemów znakowania laserowego.


dodano: 2018-05-11 06:53:56