Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Fundusze dla młodych

Jesteś młody i obecnie nic nie robisz. Szukasz swojego sposobu na życie, ale wciąż nie wiesz, co byłoby dla Ciebie najlepsze? Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowało Ministerstwo Rozwoju z gwarancją, że Ci się opłaci. Poniżej znajdziesz listę z aktualną ofertą pomocy dla osób takich jak Ty: pośrednictwo pracy, staże, różne kursy, szkolenia, program rozwoju zawodowego przygotowany tylko dla Ciebie, itp.

Zobacz, czy w  tabeli z twoim  województwem, znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Są to projekty z otwartymi rekrutacjami w listopadzie i grudniu. Wyślij emaila, zadzwoń albo osobiście porozmawiaj z doradcami, którzy Cię właściwie pokierują i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli teraz nie znalazłeś nic dla siebie, odwiedź Portal ministerstwa ponownie lub skontaktuj się z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. Znajdują się one w całej Polsce. Powodzenia.

Poznaj szczegóły

Jeśli jesteś zainteresowany, szczegółowe informacje o wszystkich trwających naborach w poszczególnych województwach znajdziesz poniżej:
Źródło: Ministerstwo Rozwoju


dodano: 2017-11-13 07:44:09