Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Biznes w Kobiecych Rękach


Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet po raz szósty zaprasza do udziału w programie akceleracyjnym Biznes w Kobiecych Rękach. Rekrutacja trwa już tylko do 8 września. Biznes w Kobiecych Rękach to program, adresowany do kobiet z pomysłem na biznes i planem założenia swojej firmy. BWKR to autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.


Kto może wziąć udział?

Program stworzony jest dla kobiet, które chciałyby założyć własny biznes. Dla kobiet, które potrzebują wsparcia przy rozwijaniu swojego pomysłu na działalność. Dla kobiet, które nie boją się pytać i chcą się rozwijać. Dla kobiet zdecydowanych i nastawionych na efekty, jak i tych, które jeszcze zastanawiają się czy to czas by coś zmienić.

Program trwa od lipca 2019 do kwietnia 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 września (I etap). Wybrane kandydatki zaproszone zostaną do II etapu (sesje pitchingowe, czyli 2-minutowe prezentacje przed Komisją konkursową w dniach 17-19 września).

Korzyści dla biorących udział w programie?
  • Wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość
  • Wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie
  • Wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności
  • Wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach
Źródło: Więcej informacji jest dostępnych na stronie Sieć Przedsiębiorczych Kobiet


dodano: 2019-09-06 07:12:45