Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Asseco wystąpi na Finovate New York 2017

W dniach 11-14 września w Nowym Yorku Asseco zaprezentuje podczas prestiżowej konferencji Finovate swoje najnowsze rozwiązanie dedykowane doradcom bankowym – Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP). Wydarzenie skierowane jest do sektora finansowego. W trakcie 2 pierwszych dni konferencji, ponad 1600 uczestników będzie mogło zobaczyć demo prezentacje blisko 70 firm, w tym także Asseco.

Dla osób odpowiedzialnych za rozwój IT w największych światowych korporacjach finansowych, Finovate jest jedną z najważniejszych konferencji na świecie Unikalna forma 7. minutowych demo prezentacji zapewnia szybki przegląd najnowszych, często przedpremierowych rozwiązań dla sektora finansowego.


– Konferencja Finovate to doskonała okazja do zaprezentowania autorskich rozwiązań, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zwiększenia świadomości marki u międzynarodowych klientów. Dlatego cieszy nas fakt, że jury Finovate zakwalifikowało i włączyło demo prezentację platformy Asseco ABP do programu konferencji – powiedział Marcin Kwilosz, Product Manager z Pionu Banków Komercyjnych w Asseco Poland.


Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP) to uniwersalny system informatyczny skierowany do pracowników banków, zarówno tych mobilnych, jak i pracujących w oddziałach oraz w contact centre. Rozwiązanie wykorzystuje potencjał nowoczesnych technologii, takich jak beacony, biometria, urządzenia mobilne, podnosząc jakość obsługi klienta. Asseco ABP to istotny element digitalizacji placówek, który pozwala zaoszczędzić czas klienta i doradcy bankowego, wpływając tym samym na większą efektywność oraz atrakcyjność oddziału bankowego.

Źródło: Asseco


dodano: 2017-08-22 07:59:52