Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
5 sił Portera

Światowej sławy ekspert w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany ekonomista Michael E. Porter z Harvard Business School będzie gościem specjalnym Golden Marketing Conference. Z tej okazji na portalu YouTube pojawiła się zapowiedź wydarzenia w wykonaniu  twórcy „5 sił Portera”. Golden Marketing Conference, której organizatorem jest Grupa MTP, odbędzie się w dniach 19-20 marca w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Video można obejrzeć na stronie: youtu.be/_nrq9kL5pzQ.
 
Michael E. Porter w trakcie całej swojej kariery w Harvard Business School, wykorzystywał teorię ekonomiczną i koncepcje strategiczne, stawiając czoła wielu najtrudniejszym problemom stojącym przed korporacjami, gospodarkami i społeczeństwami, w tym konkurencji rynkowej i strategii firmowej, jak również rozwojowi gospodarczemu, konkurencji politycznej, środowisku naturalnemu oraz opiece zdrowotnej. Jego podejście opiera się na ogólnym zrozumieniu ekonomii i struktury złożonych systemów, a nie ich pojedynczych elementów lub części. Jego szeroko zakrojone badania są powszechnie uznawane w rządach, korporacjach, organizacjach pozarządowych i kręgach akademickich na całym świecie.
 
Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do dyrektorów marketingu oraz osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki. W programie wykłady dwudziestu ekspertów w dziedzinie marketingu, public relations, storytellingu i social mediów.
 
Szczegółowe informacje na temat Golden Marketing Conference dostępne są na: goldenmarketing.pl/


Źródło: MTP
 

dodano: 2019-03-15 06:53:28