Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
5 kierunków promocji polskich firm

Ministerstwo Gospodarki wytypowało 5 perspektywicznych krajów, w których w 2013 r. będzie prowadzić intensywne działania promocyjne. Są to Kanada, Brazylia, Algieria, Kazachstan i Turcja. MG chce zachęcić przedsiębiorców do zwiększenia eksportu polskich towarów i usług na te rynki.

Promocja polskiej oferty eksportowej odbywać się będzie podczas dużych przedsięwzięć promocyjnych takich, jak targi, wystawy czy misje gospodarcze. Przedsiębiorcy będą mogli nie tylko przedstawić swoje produkty i usługi, ale również uczestniczyć w seminariach, spotkaniach match-makingowych czy rozmowach branżowych z zagranicznymi partnerami.

Działania te są realizowane w ramach systemowego projektu „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” 6.5.1 POIG.

W związku z partnerstwem strategicznym Polski w targach CeBIT 2013 przedsiębiorcy będą mogli skorzystać również ze wsparcia w ramach programu promocji branży gier wideo.

Szczegóły, w tym lista programów promocji, dostępne są na stronie internetowej.
Aktualnych informacji o naborze wniosków o dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorców w programach promocji (poddziałanie 6.5.2 PO IG) udziela Departament Wdrażania Programów Operacyjnych MG numerem telefonu 22 693 58 44
.

Źródło: Ministerstwo Gospodarki


dodano: 2013-01-31 09:26:05