Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
30-lecie Pracodawców RP

Międzynarodowa konferencja oraz gala połączona z wręczeniem Wektorów 30-lecia to wydarzenia, które odbędą się z okazji trzech dekad działalności Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Patronat honorowy nad tegorocznym jubileuszem najstarszej i największej organizacji pracodawców w kraju objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Jubileusz, który odbędzie się dzisiaj, 2 października w Warszawie, zbiega się z trzydziestoleciem polskiej transformacji gospodarczej. Pracodawcy RP uczestniczyli w niej od samego początku, a ten fakt był inspiracją do określenia wątku przewodniego konferencji, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie pod hasłem „Pracodawcy Europy Środkowej i Wschodniej. Trzydzieści lat doświadczeń i przyszłość”. Obchody zwieńczy gala w restauracji Endorfina Foksal, podczas której zostaną ogłoszeni laureaci nagród specjalnych Pracodawców RP – Wektorów 30-lecia. Szczegółowy program jubileuszu znajduje się na stronie Pracodawcy RP.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele polskiego biznesu oraz organizacji pracodawców z kraju i zagranicy. Debata będzie składała się z ośmiu paneli dyskusyjnych:
  • Rozwój gospodarki rynkowej, rozwój przedsiębiorczości, powstanie niezależnych organizacji pracodawców,
  • Zaczęło się w Europie Środkowo-Wschodniej – droga do sukcesu,
  • Przedsiębiorcy ambasadorami gospodarki – ekspansja regionalna i europejska,
  • 30 lat na rynku Polski i Europy – doświadczenia i perspektywy,
  • Kobiety sukcesu. Doświadczenia i wyzwania kolejnych lat,
  • Innowacje i nowe technologie w pracy i w biznesie,
  • SMART CITY – synergia przedsiębiorców i mieszkańców.
  • Biznesowy cel XXI wieku – neutralność klimatyczna.
PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thomson Reuters TOP100. Prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, w Kanadzie i na Słowacji.

Partnerami głównymi jubileuszu są Provident oraz Profbud. Partnerami są: Coca-Cola HBC Polska, Enea, Grupa Luxmed, Impel Group, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie, Murapol, Orange Polska, Pfizer, PGE Narodowy, PKO Bank Polski, Strabag, Terma Bania oraz VIVUS Finance.


Źródło: Pracodawcy RP

dodano: 2019-10-02 06:14:43