Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
30 nowych możliwości na pozyskanie pieniędzy unijnych

W lutym rusza 30 nowych konkursów ze środków Funduszy Europejskich. To jednak tylko część oferty unijnej. Cały czas można składać wnioski o wsparcie finansowe projektów w 92 wciąż trwających konkursach. Nabory skierowane są przede wszystkim do samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, szkół wyższych czy instytucji ochrony zdrowia. Szansę na pozyskanie unijnych środków mają także przedsiębiorcy, instytucje kultury, czy wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Pełna oferta obejmuje 28 naborów z programów ogólnopolskich, 88 konkursów z programów regionalnych i 6 konkursów z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej.  

Pierwszy z konkursów dotyczy obszaru całego kraju, a drugi tylko wskazanych obszarów średnich miast.

Jeszcze do końca lutego mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą też składać wnioski o dofinansowanie projektów, które dotyczą wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych produktów. Chodzi o prace, które doprowadzą do wejścia produktu na rynek. Dzięki wsparciu można sfinansować wydatki inwestycyjne, usługi doradcze czy prace rozwojowe.

Szczegółowe informacje o wszystkich trwających naborach na stronach poniżej:
Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście, dzwoniąc lub wysyłając maila bezpośrednio do instytucji organizującej konkurs lub Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Za miesiąc kolejne informacje o nowych naborach unijnych! A już wkrótce bardziej szczegółowe i aktualne informacje o naborach unijnych dla przedsiębiorców!

Źródło: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju


dodano: 2018-02-02 06:39:15